Алматы мемлекеттік бизнес колледжі бойынша

2020-2021 оқу жылында біліктілік санаттарын беру (растау)  туралы

есеп беру

Алматы мемлекеттік бизнес колледжі бойынша 2020-2021 оқу жылында Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуды, бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, қосымша білімнің білім беру бағдарламаларын және арнайы оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғаларды және білім және ғылым саласындағы басқа да азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу қағидалары мен шарттарын бекіту туралы» Казақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 27 қантардағы № 83 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 202 бұйрығы мен  Педагогтерге біліктілік санаттарын беру (растау) қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 11 мамырдағы № 192 бұйрығына сәйкес төменгі кестедегі оқытушылар 1 кезең  бойынша Ұлттық Біліктілік тестілеуге өтініш білдірді. (Кесте 1.)

Кесте 1

Қызметі

Өтініш білдірген біліктілік санаты

1.

Бутабаева Н.

(басқа колледж атынан  тапсырды)

2.

Әбдісана Ұ.Ә

3.

Ахметжанова А.А.

Қазақ тілі мен әдебиеті

4.

Батырбаев М.

Дене тәрбиесі

5.

Днимова Ж.Ш.

6.

Чажабаева Д.Д.

Ағылшын тілі

7.

Садықова Б.

8.

Борашова А.Б. (мерзімінен бұрын)

Барлығы  8  оқытушы

Өтініш берген біліктілік санаттары  бойынша – 6 оқытушы Ұлттық Біліктілік тестілеуден өтті. (Кесте 2.)

Қызметі

Біліктілік санаты

Оқу пәні мазмұны

Педагогика, оқыту әдістемесі

Барлығы

Бутабаева Н.

(басқа колледж атынан  тапсырды)

Ахметжанова А.А.

Қазақ тілі мен әдебиеті

Батырбаев М.

Дене тәрбиесі

Чажабаева Д.Д.

Ағылшын тілі

«педагог- модератор»

Садықова Б. (мерзімінен бұрын)

«педагог- модератор»

Борашова А.Б. (мерзімінен бұрын)

Барлығы 6 оқытушы

Ұлттық Біліктілік тестілеуге Математика пәнінің оқытушысы Әбдісана Ұ.Ә денсаулығына байланысты және арнайы пән оқытушысы  Днимова Ж.Ш. жанұялық жағдайға байланысты, тестқа бара алмады.

«Педагог- модератор» біліктілігі бойынша Ұлттық Біліктілік тестілеуден өткен 5 оқытушыға   2 кезең бойынша хаттамамен бекітіліп, арнайы бұйырықпен «педагог- модератор» біліктілік санаты  берілді. (Хаттама мен бұйрықтың көшірмесі)

«Педагог-зерттеуші» біліктілігі бойынша Ұлттық Біліктілік тестілеуден өткен 1 оқытушыға   2 кезең бойынша арнайы бұйырықпен «Педагог-зерттеуші» біліктілік санаты  берілді. (Бұйрықтың көшірмесі).

21.12.2020 Алматы мемлекеттік бизнес колледжінде өтініш берілген «педагог-модератор» біліктілік санаты
бойынша келесі оқытушыларды аттестаттау үшін қызмет қорытындыларын кешенді талдамалық жинақтау жөніндегі
Сараптамалық кеңестің отырысы өтті:

1.Ахметжанова А.А.,  Чажабаева
Д.Д.,Садықова Б.Б., Батырбаев М.Т.,, Борашова А.Б.

Сараптамалық кеңеске тәжірибелі және білікті педагогтар кірді: Ингайбекова Г.А. Ковалева Н.А., Абдісана Ұ.А. , Ибрагимова М.Ж., Хусаинова Г.Е.

23.12.2020 Алматы мемлекеттік бизнес колледжінде педагог қызметкерлерге «педагог-модератор» біліктілік санатын беру (растау) және аттестаттау рәсімін өткізу бойынша  Аттестаттау комиссиясының отырысы өтті:

1) Комиссия төрағасы: Қасымова г. К.. колледж директоры;

2) Комиссия төрағасының орынбасары: Нуркасова Ж. А. директордың ОӘҰ жөніндегі орынбасары;

Мүшелері:

3) Самаликова Г. А. – директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары;

4) Чайжунусова г. Ж. – кәсіподақ комитетінің төрағасы;

5) Оралбаева А. Б. – «Нұр Отан» партия ұйымының бөлімшесінің төрағасы;

6) Пилипенко Ю. А. – «Expobest» ЖШС директоры;

7) Сериккулова Н. Т. – орыс тілі және әдебиеті оқытушысы;

Комиссияның шешімі бойынша келесі педагогтарға «педагог-модератор» біліктілік санаты берілді:

1. Ахметжанова А. А.

2. Д. Чажабаева.Д